MSMCJLCE18A
MicrosemiMicrosemi
MSMCJLCE18A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Microsemi
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 18V 29.2V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: MSMCJLCE18A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
218 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MSMCJLCE18A
Αριθμός εξαρτήματος MSMCJLCE18A Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 18V 29.2V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 15939 pcs Φύλλο δεδομένων MSMCJLCE18A.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 18V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 29.2V
Τάση - Ανάλυση (Min) 20V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ)
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα 1086-8703
1086-8703-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 51A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 100pF @ 1MHz εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MSMCJLCE18AE3
MSMCJLCE18AE3
Κατασκευαστές: Microsemi