MPLAD6.5KP15CAE3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος HI REL TVS
Φύλλα δεδομένων: MPLAD6.5KP15CAE3/TR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MPLAD6.5KP15CAE3/TR Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή HI REL TVS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS RoHS συμμορφώνεται
Διαθέσιμη ποσότητα 15157 pcs Φύλλο δεδομένων MPLAD6.5KP15CAE3/TR.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 15V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 24.4V
Τάση - Ανάλυση (Min) 16.7V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Mini-PLAD Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Κατάσταση RoHS RoHS Compliant Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 6500W (6.5kW) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard SMD
Αλλα ονόματα MPLAD6.5KP15CAE3/TRMS Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 267A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MPLAD6.5KP15A
MPLAD6.5KP15A
Περιγραφή: TVS DIODE 15V 24.4V PLAD
Σε απόθεμα: 15552 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
MPLAD6.5KP160A
MPLAD6.5KP160A
Κατασκευαστές: Microsemi Corporation
Περιγραφή: TVS DIODE 160VWM 259VC PLAD
Σε απόθεμα: 16770 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
MPLAD6.5KP15CAE3
MPLAD6.5KP15CAE3
MPLAD6.5KP16AE3
MPLAD6.5KP16AE3
Περιγραφή: TVS DIODE 16V 26V PLAD
MPLAD6.5KP160CAE3
MPLAD6.5KP160CAE3
MPLAD6.5KP15CA
MPLAD6.5KP15CA