MPLAD6.5KP10CAE3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος HI REL TVS
Φύλλα δεδομένων: MPLAD6.5KP10CAE3/TR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MPLAD6.5KP10CAE3/TR Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή HI REL TVS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS RoHS συμμορφώνεται
Διαθέσιμη ποσότητα 13528 pcs Φύλλο δεδομένων MPLAD6.5KP10CAE3/TR.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 10V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 17V
Τάση - Ανάλυση (Min) 11.1V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Mini-PLAD Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Κατάσταση RoHS RoHS Compliant Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 6500W (6.5kW) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard SMD
Αλλα ονόματα MPLAD6.5KP10CAE3/TRMS Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 383A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -