MASMCGLCE110A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 110V 178V DO215AB
Φύλλα δεδομένων: MASMCGLCE110A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
108 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MASMCGLCE110A
Αριθμός εξαρτήματος MASMCGLCE110A Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 110V 178V DO215AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 9540 pcs Φύλλο δεδομένων MASMCGLCE110A.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 110V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 178V
Τάση - Ανάλυση (Min) 122V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMCG (DO-215AB)
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση DO-215AB, SMC Gull Wing Αλλα ονόματα 1086-5848
1086-5848-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 8.4A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 90pF @ 1MHz εφαρμογές General Purpose