MAPLAD6.5KP22CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 22V 35.5V MINI-PLAD
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
109 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAPLAD6.5KP22CAE3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 22V 35.5V MINI-PLAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 11133 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 22V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 35.5V
Τάση - Ανάλυση (Min) 24.4V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Mini-PLAD Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 6500W (6.5kW)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard SMD
Αλλα ονόματα 1086-5043
1086-5043-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 183A