LXMG1618A-05-22
MicrosemiMicrosemi
LXMG1618A-05-22 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Microsemi
Περιγραφή προϊόντος MOD INVERTER CCFL 2.2W 5V PROG
Φύλλα δεδομένων: LXMG1618A-05-22.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LXMG1618A-05-22 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOD INVERTER CCFL 2.2W 5V PROG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5501 pcs Φύλλο δεδομένων LXMG1618A-05-22.pdf
Τάση - Είσοδος 4.75 ~ 5.25V Τύπος CCFL and UV Lamps
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.39" L x 0.63" W x 0.19" H (86mm x 16mm x 4.7mm) Σειρά LXMG1618A-05-2x
Παραγωγή 1300V τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Λεπτομερής περιγραφή CCFL and UV Lamps Inverter 4.75 ~ 5.25V Input 1300V Output 3.39" L x 0.63" W x 0.19" H (86mm x 16mm x 4.7mm) Chassis Mount