JANTX1N5521D-1
MicrosemiMicrosemi
JANTX1N5521D-1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Microsemi
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 4.3V 500MW DO35
Φύλλα δεδομένων: JANTX1N5521D-1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος JANTX1N5521D-1 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE ZENER 4.3V 500MW DO35 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4504 pcs Φύλλο δεδομένων JANTX1N5521D-1.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 4.3V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.1V @ 200mA
Ανοχή ±1% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-35 (DO-204AH)
Σειρά Military, MIL-PRF-19500/437 Ισχύς - Max 500mW
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση DO-204AH, DO-35, Axial
Αλλα ονόματα 1086-18990
1086-18990-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 18 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 4.3V 500mW ±1% Through Hole DO-35 (DO-204AH)
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 3µA @ 1.5V