A42MX36-3PQG208I
MicrosemiMicrosemi
A42MX36-3PQG208I Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Microsemi
Περιγραφή προϊόντος IC FPGA 176 I/O 208QFP
Φύλλα δεδομένων: A42MX36-3PQG208I.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 119 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 119 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
24 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος A42MX36-3PQG208I Κατασκευαστής Microsemi
Διαθέσιμη ποσότητα 119 pcs Φύλλο δεδομένων A42MX36-3PQG208I.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V Συνολική μνήμη RAM Bits 2560
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 208-PQFP (28x28) Σειρά MX
Συσκευασία / υπόθεση 208-BFQFP Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)