5KP180CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 180V 292V P600
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 5KP180CAE3/TR13 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 180V 292V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 54824 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 180V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 292V
Τάση - Ανάλυση (Min) 200V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 5000W (5kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 17.5A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 Αριθμός μέρους βάσης 5KP180
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
5KP180CA-G
5KP180CA-G
Κατασκευαστές: Comchip Technology
Περιγραφή: TVS DIODE 180V 291.6V R-6
Σε απόθεμα: 81187 pcs
Κατεβάστε: 5KP180CA-G.pdf
RFQ
5KP180CA-HR
5KP180CA-HR
Κατασκευαστές: Littelfuse Inc.
Περιγραφή: TVS DIODE 180VWM 292VC AXIAL
Κατεβάστε:
RFQ
5KP180CA
5KP180CA
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse