3EZ4.3D5E3/TR8
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
3EZ4.3D5E3/TR8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Microsemi
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 4.3V 3W DO204AL
Φύλλα δεδομένων: 3EZ4.3D5E3/TR8.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 3EZ4.3D5E3/TR8 Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή DIODE ZENER 4.3V 3W DO204AL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5518 pcs Φύλλο δεδομένων 3EZ4.3D5E3/TR8.pdf
Τάσης - Απομόνωση 4.5 Ohm Τάσης - Ανάλυση DO-204AL (DO-41)
Σειρά - Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ισχύς - Max 3W Πόλωση DO-204AL, DO-41, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 3EZ4.3D5E3/TR8
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 4.3V Διευρυμένη περιγραφή Zener Diode 3W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5% Διαμόρφωση δίοδος 30µA @ 1V
Περιγραφή DIODE ZENER 4.3V 3W DO204AL Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1.2V @ 200mA