3EZ3.9DE3/TR12
MicrosemiMicrosemi
3EZ3.9DE3/TR12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Microsemi
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 3.9V 3W DO204AL
Φύλλα δεδομένων: 3EZ3.9DE3/TR12.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 3EZ3.9DE3/TR12 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE ZENER 3.9V 3W DO204AL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5762 pcs Φύλλο δεδομένων 3EZ3.9DE3/TR12.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 3.9V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.2V @ 200mA
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-204AL (DO-41)
Σειρά - Ισχύς - Max 3W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AL, DO-41, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 4.5 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 3.9V 3W ±20% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 80µA @ 1V Αριθμός μέρους βάσης 3EZ3.9