3EZ3.6D5E3/TR8
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
3EZ3.6D5E3/TR8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Microsemi
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 3.6V 3W DO204AL
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 3EZ3.6D5E3/TR8 Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή DIODE ZENER 3.6V 3W DO204AL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4582 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Ανάλυση DO-204AL (DO-41) Σειρά -
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ισχύς - Max 3W
Πόλωση DO-204AL, DO-41, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 3EZ3.6D5E3/TR8 Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 3.6V
Διευρυμένη περιγραφή Zener Diode 3W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1.2V @ 200mA