3EZ200D10E3/TR8
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
3EZ200D10E3/TR8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Microsemi
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 200V 3W DO204AL
Φύλλα δεδομένων: 3EZ200D10E3/TR8.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 3EZ200D10E3/TR8 Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή DIODE ZENER 200V 3W DO204AL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4195 pcs Φύλλο δεδομένων 3EZ200D10E3/TR8.pdf
Τάσης - Απομόνωση 875 Ohm Τάσης - Ανάλυση DO-204AL (DO-41)
Σειρά - Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ισχύς - Max 3W Πόλωση DO-204AL, DO-41, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 3EZ200D10E3/TR8
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 200V Διευρυμένη περιγραφή Zener Diode 3W ±10% Through Hole DO-204AL (DO-41)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10% Διαμόρφωση δίοδος 500nA @ 152V
Περιγραφή DIODE ZENER 200V 3W DO204AL Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1.2V @ 200mA