3EZ13DE3/TR12
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
3EZ13DE3/TR12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Microsemi
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 13V 3W DO204AL
Φύλλα δεδομένων: 3EZ13DE3/TR12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 3EZ13DE3/TR12
Αριθμός εξαρτήματος 3EZ13DE3/TR12 Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή DIODE ZENER 13V 3W DO204AL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 88384 pcs Φύλλο δεδομένων 3EZ13DE3/TR12.pdf
Τάσης - Απομόνωση 4.5 Ohm Τάσης - Ανάλυση DO-204AL (DO-41)
Σειρά - Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ισχύς - Max 3W Πόλωση DO-204AL, DO-41, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 3EZ13DE3/TR12 Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 13V
Διευρυμένη περιγραφή Zener Diode 3W ±20% Through Hole DO-204AL (DO-41) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Διαμόρφωση δίοδος 500nA @ 9.9V Περιγραφή DIODE ZENER 13V 3W DO204AL
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1.2V @ 200mA