3EZ11D5E3/TR8
MicrosemiMicrosemi
3EZ11D5E3/TR8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Microsemi
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 11V 3W DO204AL
Φύλλα δεδομένων: 3EZ11D5E3/TR8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 3EZ11D5E3/TR8
Αριθμός εξαρτήματος 3EZ11D5E3/TR8 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE ZENER 11V 3W DO204AL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 71283 pcs Φύλλο δεδομένων 3EZ11D5E3/TR8.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 11V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.2V @ 200mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-204AL (DO-41)
Σειρά - Ισχύς - Max 3W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AL, DO-41, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 4 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 11V 3W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 8.4V Αριθμός μέρους βάσης 3EZ11