3EZ110D10E3/TR12
MicrosemiMicrosemi
3EZ110D10E3/TR12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Microsemi
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 110V 3W DO204AL
Φύλλα δεδομένων: 3EZ110D10E3/TR12.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 3EZ110D10E3/TR12 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE ZENER 110V 3W DO204AL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5080 pcs Φύλλο δεδομένων 3EZ110D10E3/TR12.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 110V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.2V @ 200mA
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-204AL (DO-41)
Σειρά - Ισχύς - Max 3W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AL, DO-41, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 225 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 110V 3W ±10% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 500nA @ 83.6V Αριθμός μέρους βάσης 3EZ110