30KPA36E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 36V P600
Φύλλα δεδομένων: 30KPA36E3/TR13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 30KPA36E3/TR13 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 36V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5402 pcs Φύλλο δεδομένων 30KPA36E3/TR13.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 36V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp -
Τάση - Ανάλυση (Min) 37.89V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 30000W (30kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)