2EZ7.5D5E3/TR8
MicrosemiMicrosemi
2EZ7.5D5E3/TR8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Microsemi
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 7.5V 2W DO204AL
Φύλλα δεδομένων: 2EZ7.5D5E3/TR8.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2EZ7.5D5E3/TR8 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE ZENER 7.5V 2W DO204AL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 87151 pcs Φύλλο δεδομένων 2EZ7.5D5E3/TR8.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 7.5V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.2V @ 200mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-204AL (DO-41)
Σειρά - Ισχύς - Max 2W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AL, DO-41, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 2 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 7.5V 2W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 5µA @ 5V Αριθμός μέρους βάσης 2EZ7V5
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
2EZ7.5D5/TR12
2EZ7.5D5/TR12
Κατασκευαστές: Microsemi
Σε απόθεμα: 68190 pcs
Κατεβάστε: 2EZ7.5D5/TR12.pdf
RFQ
2EZ7.5D5
2EZ7.5D5