1PMT5928C/TR13
MicrosemiMicrosemi
1PMT5928C/TR13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Microsemi
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 13V 3W DO216AA
Φύλλα δεδομένων: 1PMT5928C/TR13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
12000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1PMT5928C/TR13 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE ZENER 13V 3W DO216AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 45040 pcs Φύλλο δεδομένων 1PMT5928C/TR13.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 13V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.2V @ 200mA
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-216AA
Σειρά - Ισχύς - Max 3W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-216AA
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 7 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 13V 3W ±2% Surface Mount DO-216AA
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 9.9V Αριθμός μέρους βάσης 1PMT5928