1N5956CPE3/TR8
MicrosemiMicrosemi
1N5956CPE3/TR8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Microsemi
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 200V 1.5W DO204AL
Φύλλα δεδομένων: 1N5956CPE3/TR8.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1N5956CPE3/TR8 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE ZENER 200V 1.5W DO204AL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5272 pcs Φύλλο δεδομένων 1N5956CPE3/TR8.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 200V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.2V @ 200mA
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-204AL (DO-41)
Σειρά - Ισχύς - Max 1.5W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AL, DO-41, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 1200 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 200V 1.5W ±2% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 152V Αριθμός μέρους βάσης 1N5956
Σχετικά προϊόντα
1N5956PE3/TR12
1N5956PE3/TR12
Κατασκευαστές: Microsemi
Σε απόθεμα: 5487 pcs
Κατεβάστε: 1N5956PE3/TR12.pdf
RFQ
1N5956D G
1N5956D G
Περιγραφή: DIODE ZENER 200V 1.25W DO204AL
Σε απόθεμα: 4387 pcs
Κατεβάστε: 1N5956D G.pdf
RFQ
1N5956C G
1N5956C G