1N5944BP/TR12
MicrosemiMicrosemi
1N5944BP/TR12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Microsemi
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 62V 1.5W DO204AL
Φύλλα δεδομένων: 1N5944BP/TR12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1N5944BP/TR12
Αριθμός εξαρτήματος 1N5944BP/TR12 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE ZENER 62V 1.5W DO204AL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 71892 pcs Φύλλο δεδομένων 1N5944BP/TR12.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 62V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.2V @ 200mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-204AL (DO-41)
Σειρά - Ισχύς - Max 1.5W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AL, DO-41, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 100 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 62V 1.5W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 47.1V Αριθμός μέρους βάσης 1N5944
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1N5944B G
1N5944B G
Κατασκευαστές: Microsemi
Περιγραφή: DIODE ZENER 62V 1.25W DO204AL