1N5931CPE3/TR12
MicrosemiMicrosemi
1N5931CPE3/TR12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Microsemi
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 18V 1.5W DO204AL
Φύλλα δεδομένων: 1N5931CPE3/TR12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1N5931CPE3/TR12 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE ZENER 18V 1.5W DO204AL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 69237 pcs Φύλλο δεδομένων 1N5931CPE3/TR12.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 18V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.2V @ 200mA
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-204AL (DO-41)
Σειρά - Ισχύς - Max 1.5W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AL, DO-41, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 12 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 18V 1.5W ±2% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 13.7V Αριθμός μέρους βάσης 1N5931
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1N5931D G
1N5931D G
Κατασκευαστές: Microsemi
Περιγραφή: DIODE ZENER 18V 1.25W DO204AL
Σε απόθεμα: 5320 pcs
Κατεβάστε: 1N5931D G.pdf
RFQ
1N5931C G
1N5931C G