1N5921BE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
1N5921BE3/TR13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Microsemi
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 6.8V 1.5W DO204AL
Φύλλα δεδομένων: 1N5921BE3/TR13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1N5921BE3/TR13 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE ZENER 6.8V 1.5W DO204AL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 81714 pcs Φύλλο δεδομένων 1N5921BE3/TR13.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 6.8V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.2V @ 200mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-204AL (DO-41)
Σειρά - Ισχύς - Max 1.5W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AL, DO-41, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 2.5 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 6.8V 1.5W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 5µA @ 5.2V Αριθμός μέρους βάσης 1N5921
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1N5921B BK
1N5921B BK
Κατασκευαστές: Central Semiconductor
Περιγραφή: DIODE ZENER 6.8V 1.5W DO41