1N5913BE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
1N5913BE3/TR13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Microsemi
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 3.3V 1.5W DO204AL
Φύλλα δεδομένων: 1N5913BE3/TR13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1N5913BE3/TR13 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE ZENER 3.3V 1.5W DO204AL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4944 pcs Φύλλο δεδομένων 1N5913BE3/TR13.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 3.3V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.2V @ 200mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-204AL (DO-41)
Σειρά - Ισχύς - Max 1.5W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AL, DO-41, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 10 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 3.3V 1.5W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100µA @ 1V Αριθμός μέρους βάσης 1N5913
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1N5913B G
1N5913B G
Κατασκευαστές: Microsemi
Περιγραφή: DIODE ZENER 3.3V 1.25W DO204AL
Σε απόθεμα: 5606 pcs
Κατεβάστε: 1N5913B G.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: ON Semiconductor
Περιγραφή: DIODE ZENER 3.3V 3W AXIAL
Σε απόθεμα: 5935 pcs
Κατεβάστε: 1N5913BG.pdf
RFQ
1N5913BP/TR8
1N5913BP/TR8
Κατεβάστε: 1N5913BP/TR8.pdf
1N5913B BK
1N5913B BK
Κατασκευαστές: Central Semiconductor
Περιγραφή: DIODE ZENER 3W AXIAL