1N5373BE3/TR12
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 68V 5W T18
Φύλλα δεδομένων: 1N5373BE3/TR12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1N5373BE3/TR12 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE ZENER 68V 5W T18 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 48241 pcs Φύλλο δεδομένων 1N5373BE3/TR12.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 68V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.2V @ 1A
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή T-18
Σειρά - Ισχύς - Max 5W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση T-18, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 44 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 68V 5W ±5% Through Hole T-18
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 500nA @ 49V Αριθμός μέρους βάσης 1N5373
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1N5373C/TR12
1N5373C/TR12
Σε απόθεμα: 35729 pcs
Κατεβάστε: 1N5373C/TR12.pdf
RFQ
1N5373BE3/TR13
1N5373BE3/TR13
Κατεβάστε: 1N5373BE3/TR13.pdf
RFQ
1N5373B
1N5373B