1N5350E3/TR12
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Microsemi
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 13V 5W T18
Φύλλα δεδομένων: 1N5350E3/TR12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1N5350E3/TR12
Αριθμός εξαρτήματος 1N5350E3/TR12 Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή DIODE ZENER 13V 5W T18 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 57771 pcs Φύλλο δεδομένων 1N5350E3/TR12.pdf
Τάσης - Απομόνωση 2.5 Ohm Τάσης - Ανάλυση T-18
Σειρά - Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ισχύς - Max 5W Πόλωση T-18, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 1N5350E3/TR12 Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 13V
Διευρυμένη περιγραφή Zener Diode 5W ±20% Through Hole T-18 ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Διαμόρφωση δίοδος 1µA @ 9.4V Περιγραφή DIODE ZENER 13V 5W T18
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1.2V @ 1A