1N5350BE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 13V 5W T18
Φύλλα δεδομένων: 1N5350BE3/TR13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1N5350BE3/TR13 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE ZENER 13V 5W T18 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 78547 pcs Φύλλο δεδομένων 1N5350BE3/TR13.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 13V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.2V @ 1A
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή T-18
Σειρά - Ισχύς - Max 5W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση T-18, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 2.5 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 13V 5W ±5% Through Hole T-18
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 9.4V Αριθμός μέρους βάσης 1N5350
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1N5350C/TR8
1N5350C/TR8
Σε απόθεμα: 32591 pcs
Κατεβάστε: 1N5350C/TR8.pdf
RFQ
1N5350B
1N5350B