1N5348C/TR12
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 11V 5W T18
Φύλλα δεδομένων: 1N5348C/TR12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1N5348C/TR12
Αριθμός εξαρτήματος 1N5348C/TR12 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE ZENER 11V 5W T18 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 35634 pcs Φύλλο δεδομένων 1N5348C/TR12.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 11V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.2V @ 1A
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή T-18
Σειρά - Ισχύς - Max 5W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση T-18, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 2.5 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 11V 5W ±2% Through Hole T-18
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 5µA @ 8V Αριθμός μέρους βάσης 1N5348