1N5343E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 7.5V 5W T18
Φύλλα δεδομένων: 1N5343E3/TR13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1N5343E3/TR13
Αριθμός εξαρτήματος 1N5343E3/TR13 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE ZENER 7.5V 5W T18 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 85081 pcs Φύλλο δεδομένων 1N5343E3/TR13.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 7.5V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.2V @ 1A
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή T-18
Σειρά - Ισχύς - Max 5W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση T-18, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 1.5 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 7.5V 5W ±20% Through Hole T-18
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10µA @ 5.4V Αριθμός μέρους βάσης 1N5343