1N5339CE3/TR12
MicrosemiMicrosemi
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 5.6V 5W T18
Φύλλα δεδομένων: 1N5339CE3/TR12.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1N5339CE3/TR12 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE ZENER 5.6V 5W T18 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5935 pcs Φύλλο δεδομένων 1N5339CE3/TR12.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 5.6V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.2V @ 1A
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή T-18
Σειρά - Ισχύς - Max 5W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση T-18, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 1 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 5.6V 5W ±2% Through Hole T-18
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 2V Αριθμός μέρους βάσης 1N5339