1EZ120D5/TR12
MicrosemiMicrosemi
1EZ120D5/TR12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Microsemi
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 120V 1W DO204AL
Φύλλα δεδομένων: 1EZ120D5/TR12.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1EZ120D5/TR12
Αριθμός εξαρτήματος 1EZ120D5/TR12 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE ZENER 120V 1W DO204AL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4017 pcs Φύλλο δεδομένων 1EZ120D5/TR12.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 120V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.2V @ 200mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-204AL (DO-41)
Σειρά - Ισχύς - Max 1W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AL, DO-41, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 710 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 120V 1W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 500nA @ 91.2V Αριθμός μέρους βάσης 1EZ120