1EZ110D2E3/TR8
MicrosemiMicrosemi
1EZ110D2E3/TR8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Microsemi
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 110V 1W DO204AL
Φύλλα δεδομένων: 1EZ110D2E3/TR8.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1EZ110D2E3/TR8 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE ZENER 110V 1W DO204AL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5133 pcs Φύλλο δεδομένων 1EZ110D2E3/TR8.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 110V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.2V @ 200mA
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-204AL (DO-41)
Σειρά - Ισχύς - Max 1W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AL, DO-41, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 570 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 110V 1W ±2% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 500nA @ 83.6V Αριθμός μέρους βάσης 1EZ110