1.5KE47AE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
1.5KE47AE3/TR13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Microsemi
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 40.2V 64.8V CASE-1
Φύλλα δεδομένων: 1.1.5KE47AE3/TR13.pdf2.1.5KE47AE3/TR13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1.5KE47AE3/TR13 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 40.2V 64.8V CASE-1 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5288 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1.5KE47AE3/TR13.pdf2.1.5KE47AE3/TR13.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 40.2V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 64.8V
Τάση - Ανάλυση (Min) 44.7V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή CASE-1
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)