SK110-TP (SMBSR1010)
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
SK110-TP (SMBSR1010) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO214AA
Φύλλα δεδομένων: SK110-TP (SMBSR1010).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SK110-TP (SMBSR1010) Κατασκευαστής Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 888229 pcs Φύλλο δεδομένων SK110-TP (SMBSR1010).pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 850mV @ 1A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AA, HSMB Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB Αλλα ονόματα SK110-TP (SMBSR1010)MSTR
SK110-TP (SMBSR1010)MSTR-ND
SK110-TP(SMBSR1010)MSTR
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 100V 1A Surface Mount DO-214AA, HSMB Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 500µA @ 100V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 1A Χωρητικότητα @ VR, F 30pF @ 4V, 1MHz
Αριθμός μέρους βάσης SK110
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SK110B M4G
SK110B M4G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)