MIC5514-1.8YMT-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5514-1.8YMT-TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG LDO 1.8V 0.3A 6TDFN
Φύλλα δεδομένων: MIC5514-1.8YMT-TR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC5514-1.8YMT-TR Κατασκευαστής Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LDO 1.8V 0.3A 6TDFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4293 pcs Φύλλο δεδομένων MIC5514-1.8YMT-TR.pdf
Τάση / ρεύμα - Υλοποίηση 1 400mA Τάση - Είσοδος 2.5 V ~ 5.5 V
Τάσης - Ανάλυση 6-TDFN (1.6x1.6) Σειρά -
Κατάσταση RoHS Digi-Reel® ρυθμιστής Τοπολογία 300mA
Πόλωση 6-UFDFN Exposed Pad Άλλα ονόματα 1611-MIC5514-1.8YMT-DKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 0.16V @ 300mA
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MIC5514-1.8YMT-TR Συχνότητα - Αλλαγή Positive Fixed
Διευρυμένη περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 300mA 6-TDFN (1.6x1.6) Περιγραφή IC REG LDO 1.8V 0.3A 6TDFN
Τρέχουσες - εξόδου 1.8V Τρέχουσες - Όριο (Min) 1
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MIC5512-3.3YMT-TR
MIC5512-3.3YMT-TR
Περιγραφή: IC REG LINEAR 3.3V 300MA 6TDFN
Σε απόθεμα: 828713 pcs
Κατεβάστε: MIC5512-3.3YMT-TR.pdf
RFQ
MIC5514-1.8YMT-TR
MIC5514-1.8YMT-TR
Κατασκευαστές: Microchip Technology