MIC5365-1.2YD5-T5
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5365-1.2YD5-T5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG LDO 1.2V 0.15A TSOT23-5
Φύλλα δεδομένων: MIC5365-1.2YD5-T5.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC5365-1.2YD5-T5 Κατασκευαστής Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LDO 1.2V 0.15A TSOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5695 pcs Φύλλο δεδομένων MIC5365-1.2YD5-T5.pdf
Τάση / ρεύμα - Υλοποίηση 1 200mA Τάση - Είσοδος 2.5 V ~ 5.5 V
Τάσης - Ανάλυση TSOT-23-5 Σειρά -
Κατάσταση RoHS Digi-Reel® ρυθμιστής Τοπολογία 150mA
Πόλωση SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 Άλλα ονόματα 1611-MIC5365-1.2YD5-T5DKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 0.18V @ 150mA
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MIC5365-1.2YD5-T5 Συχνότητα - Αλλαγή Positive Fixed
Διευρυμένη περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.2V 150mA TSOT-23-5 Περιγραφή IC REG LDO 1.2V 0.15A TSOT23-5
Τρέχουσες - εξόδου 1.2V Τρέχουσες - Όριο (Min) 1