MD160S16M5-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
MD160S16M5-BP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή προϊόντος BRIDGE RECT 1600V 160A M5 PAC
Φύλλα δεδομένων: MD160S16M5-BP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MD160S16M5-BP
Αριθμός εξαρτήματος MD160S16M5-BP Κατασκευαστής Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή BRIDGE RECT 1600V 160A M5 PAC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2704 pcs Φύλλο δεδομένων MD160S16M5-BP.pdf
Τάσης - Peak Reverse (Max) 1.6kV Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.75V @ 300A
Τεχνολογία Standard Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση M5 Module
Αλλα ονόματα MD160S16M5-BPMS Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Three Phase Λεπτομερής περιγραφή Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.6kV Chassis Mount
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 500µA @ 1600V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 160A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MD15-6-A
MD15-6-A
Κατασκευαστές: Ault / SL Power
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 15V 90W