MD120A16D1-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
MD120A16D1-BP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή προϊόντος DIODE RECT 1600V 120A D1 PAC
Φύλλα δεδομένων: MD120A16D1-BP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MD120A16D1-BP
Αριθμός εξαρτήματος MD120A16D1-BP Κατασκευαστής Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή DIODE RECT 1600V 120A D1 PAC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3927 pcs Φύλλο δεδομένων MD120A16D1-BP.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.35V @ 300A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 1600V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D1 Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση D1 Αλλα ονόματα MD120A16D1-BPMS
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -40°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Anode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Anode Standard 1600V 120A Chassis Mount D1
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 6mA @ 1600V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 120A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MD12-6.8-A
MD12-6.8-A
Κατασκευαστές: Ault / SL Power
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 12V 82W
Σε απόθεμα: 669 pcs
Κατεβάστε: MD12-6.8-A.pdf
RFQ
MD120C16D1-BP
MD120C16D1-BP