GBU15J-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
GBU15J-BP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: GBU15J-BP
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή προϊόντος BRIDGE RECTIFIER 15A 600V GBU
Φύλλα δεδομένων: GBU15J-BP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GBU15J-BP
Αριθμός εξαρτήματος GBU15J-BP Κατασκευαστής Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή BRIDGE RECTIFIER 15A 600V GBU Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 109962 pcs Φύλλο δεδομένων GBU15J-BP.pdf
Τάσης - Peak Reverse (Max) 600V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.1V @ 7.5A
Τεχνολογία Standard Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή GBU
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 4-SIP, GBU Αλλα ονόματα GBU15J-BPMS
GBU15JBP
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Single Phase
Λεπτομερής περιγραφή Bridge Rectifier Single Phase Standard 600V Through Hole GBU Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 5µA @ 600V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 15A Αριθμός μέρους βάσης GBU15
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
GBU15D-BP
GBU15D-BP
Περιγραφή: BRIDGE RECTIFIER 15A 200V GBU
Κατεβάστε: GBU15D-BP.pdf
RFQ
GBU15G
GBU15G
Κατασκευαστές: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή: DIODE BRIDGE 400V 15A GBU
Κατεβάστε: GBU15G.pdf
RFQ
GBU15J
GBU15J
Περιγραφή: DIODE BRIDGE 600V 15A GBU