GBJ1001-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
GBJ1001-BP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή προϊόντος RECT BRIDGE GPP 10A 100V GBJ
Φύλλα δεδομένων: GBJ1001-BP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
750 pcs
1500 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GBJ1001-BP
Αριθμός εξαρτήματος GBJ1001-BP Κατασκευαστής Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή RECT BRIDGE GPP 10A 100V GBJ Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 123695 pcs Φύλλο δεδομένων GBJ1001-BP.pdf
Τάσης - Peak Reverse (Max) 100V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.05V @ 5A
Τεχνολογία Standard Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή GBJ
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 4-SIP, GBJ Αλλα ονόματα GBJ1001-BPMS
GBJ1001BP
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Single Phase
Λεπτομερής περιγραφή Bridge Rectifier Single Phase Standard 100V Through Hole GBJ Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10µA @ 100V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 10A Αριθμός μέρους βάσης GBJ1001
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
GBJ1001-F
GBJ1001-F
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Κατεβάστε: GBJ1001-F.pdf
RFQ
GBJ10005TB
GBJ10005TB
Κατασκευαστές: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή: BRIDGE RECT 1PHASE 50V 10A GBJ
Κατεβάστε: GBJ10005TB.pdf
RFQ
GBJ1001
GBJ1001
Περιγραφή: RECT BRIDGE GPP 100V 10A GBJ