1N4004-N-2-3-AP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
1N4004-N-2-3-AP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή προϊόντος DIODE GEN PURP 400V 1A DO-41
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1N4004-N-2-3-AP Κατασκευαστής Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή DIODE GEN PURP 400V 1A DO-41 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4580 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1V @ 1A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 400V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-41 Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση DO-204AL, DO-41, Axial Αλλα ονόματα 1N4004-N-2-3-APMS
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Diode Τύπος Standard Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 400V 1A (DC) Through Hole DO-41
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 5µA @ 400V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 1A (DC)
Χωρητικότητα @ VR, F 15pF @ 4V, 1MHz