1.5KE150CA-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
1.5KE150CA-TP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 128V 207V DO201AE
Φύλλα δεδομένων: 1.5KE150CA-TP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs
2400 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1.5KE150CA-TP
Αριθμός εξαρτήματος 1.5KE150CA-TP Κατασκευαστής Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή TVS DIODE 128V 207V DO201AE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 446257 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5KE150CA-TP.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 128V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 207V
Τάση - Ανάλυση (Min) 143V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-201AE Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-201AE, Axial
Αλλα ονόματα 1.5KE150CA-TPMSTR
15KE150CATP
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)