TC1185-1.8VCT713
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC1185-1.8VCT713 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5
Φύλλα δεδομένων: 1.TC1185-1.8VCT713.pdf2.TC1185-1.8VCT713.pdf3.TC1185-1.8VCT713.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TC1185-1.8VCT713 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.4V @ 150mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.8V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 6V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5 Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753 PSRR 64dB (1kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα TC1185-1.8VCT713-ND
TC11851.8VCT713
TC11851.8VCT713TR
TC118518VCT713
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA SOT-23-5
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 80µA Τρέχουσες - εξόδου 150mA