SY10EL33ZC-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SY10EL33ZC-TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC DIVIDER /4 5V/3.3V 8-SOIC
Φύλλα δεδομένων: SY10EL33ZC-TR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SY10EL33ZC-TR
Αριθμός εξαρτήματος SY10EL33ZC-TR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC DIVIDER /4 5V/3.3V 8-SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 52090 pcs Φύλλο δεδομένων SY10EL33ZC-TR.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V ~ 5V Trigger Τύπος Positive, Negative
Συγχρονισμός - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Σειρά 10EL Επαναφορά Asynchronous
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Αλλα ονόματα SY10EL33ZC TR
SY10EL33ZC TR-ND
SY10EL33ZCTR
SY10EL33ZCTR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Στοιχείων 1 Αριθμός Bits ανά στοιχείο 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
λογική Τύπος Divide-by-4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Κατεύθυνση Up Λεπτομερής περιγραφή Counter IC Divide-by-4 1 Element 1 Bit Positive, Negative 8-SOIC
Μετρήστε Τιμή 4.2GHz Αριθμός μέρους βάσης 10EL33