SY100EP33VZG-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SY100EP33VZG-TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC DIVIDER /4 3.3/5V 8-SOIC
Φύλλα δεδομένων: SY100EP33VZG-TR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SY100EP33VZG-TR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 4174 pcs Φύλλο δεδομένων SY100EP33VZG-TR.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V ~ 5V Trigger Τύπος Positive, Negative
Συγχρονισμός - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Σειρά 100EP Επαναφορά Asynchronous
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Αλλα ονόματα SY100EP33VZG TR
SY100EP33VZG TR-ND
SY100EP33VZGTR
SY100EP33VZGTR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Στοιχείων 1 Αριθμός Bits ανά στοιχείο 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
λογική Τύπος Divide-by-4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Κατεύθυνση - Λεπτομερής περιγραφή Counter IC Divide-by-4 1 Element 1 Bit Positive, Negative 8-SOIC
Μετρήστε Τιμή 4GHz Αριθμός μέρους βάσης 100EP33