SST26VF016B-104I/UB
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC FLASH 16M SPI 104MHZ 8USON
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SST26VF016B-104I/UB Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC FLASH 16M SPI 104MHZ 8USON Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5475 pcs Φύλλο δεδομένων
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 1.5ms Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 3.6 V
Τεχνολογία FLASH Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-USON (4x3)
Σειρά SST26 SQI® Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση - Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος μνήμης Non-Volatile Μέγεθος μνήμης 16Mb (2M x 8)
Διασύνδεση μνήμης SPI - Quad I/O Μορφή μνήμης FLASH
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή FLASH Memory IC 16Mb (2M x 8) SPI - Quad I/O 104MHz 8-USON (4x3)
Συχνότητα ρολογιού 104MHz Αριθμός μέρους βάσης SST26VF016