SST25WF040B-40I/W13G
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC FLASH 4M SPI 40MHZ
Φύλλα δεδομένων: SST25WF040B-40I/W13G.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SST25WF040B-40I/W13G Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC FLASH 4M SPI 40MHZ Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5178 pcs Φύλλο δεδομένων SST25WF040B-40I/W13G.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 1ms Τάσης - Προμήθεια 1.65 V ~ 1.95 V
Τεχνολογία FLASH Σειρά SST25
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Τύπος μνήμης Non-Volatile Μέγεθος μνήμης 4Mb (512K x 8)
Διασύνδεση μνήμης SPI Μορφή μνήμης FLASH
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή FLASH Memory IC 4Mb (512K x 8) SPI 40MHz
Συχνότητα ρολογιού 40MHz