SST25VF080B-80-4I-SAE
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST25VF080B-80-4I-SAE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC FLASH 8M SPI 80MHZ 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: SST25VF080B-80-4I-SAE.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SST25VF080B-80-4I-SAE Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC FLASH 8M SPI 80MHZ 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4607 pcs Φύλλο δεδομένων SST25VF080B-80-4I-SAE.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 10µs Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 3.6 V
Τεχνολογία FLASH Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Σειρά SST25 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Αλλα ονόματα SST25VF080B804ISAE
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Τύπος μνήμης Non-Volatile
Μέγεθος μνήμης 8Mb (1M x 8) Διασύνδεση μνήμης SPI
Μορφή μνήμης FLASH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή FLASH Memory IC 8Mb (1M x 8) SPI 80MHz 8-SOIC Συχνότητα ρολογιού 80MHz