SST25VF080B-50-4I-QAF-T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST25VF080B-50-4I-QAF-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC FLASH 8M SPI 50MHZ 8WSON
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SST25VF080B-50-4I-QAF-T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC FLASH 8M SPI 50MHZ 8WSON Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 10µs Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 3.6 V
Τεχνολογία FLASH Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-WSON (6x5)
Σειρά SST25 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-WDFN Exposed Pad Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Τύπος μνήμης Non-Volatile Μέγεθος μνήμης 8Mb (1M x 8)
Διασύνδεση μνήμης SPI Μορφή μνήμης FLASH
Λεπτομερής περιγραφή FLASH Memory IC 8Mb (1M x 8) SPI 50MHz 8-WSON (6x5) Συχνότητα ρολογιού 50MHz