SST25VF032B-80-4I-QAE
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST25VF032B-80-4I-QAE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC FLASH 32M SPI 80MHZ 8WSON
Φύλλα δεδομένων: 1.SST25VF032B-80-4I-QAE.pdf2.SST25VF032B-80-4I-QAE.pdf3.SST25VF032B-80-4I-QAE.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SST25VF032B-80-4I-QAE Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC FLASH 32M SPI 80MHZ 8WSON Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 10µs Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 3.6 V
Τεχνολογία FLASH Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-WSON
Σειρά SST25 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-WDFN Exposed Pad Αλλα ονόματα SST25VF032B804IQAE
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Τύπος μνήμης Non-Volatile
Μέγεθος μνήμης 32Mb (4M x 8) Διασύνδεση μνήμης SPI
Μορφή μνήμης FLASH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή FLASH Memory IC 32Mb (4M x 8) SPI 80MHz 8-WSON Συχνότητα ρολογιού 80MHz
Αριθμός μέρους βάσης SST25VF032B
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SST25VF032B-66-4I-S2AF-T
SST25VF032B-66-4I-S2AF-T
Περιγραφή: IC FLASH 32M SPI 66MHZ 8SOIC
Σε απόθεμα: 5952 pcs
Κατεβάστε: SST25VF032B-66-4I-S2AF-T.pdf
RFQ
SST25VF032B-80-4I-QAE-T
SST25VF032B-80-4I-QAE-T